Menu

 tiket buy3logo

   

 

A+ A A-

Ідея фестивалю

Новий ти - нова країна, почни змінювати країну з себе!

Україна знаходиться в періоді тектонічних зламів, в місці стику цивілізаційних платформ. Ми можемо намагатися змінити систему, побудувати нову країну, змінити уряд чи президента, люструвати чиновників, але всі ці зміни вони нікчемні без ЯКІСНОЇ зміни у свідомості людей. Якщо нова парадигма України - це Україна для людей, тоді по визначенню первинним є Люди, суспільство, громада… а система влади - вторинна, саме так, а не навпаки. 

Нова Україна - народжується новими Людьми!

Саме для тих, хто готовий бути новими людьми цей фестиваль. 

Хто така НОВА людина і “з чим її їдять”? Перш за все, це людина, яка знає, що вона Людина :) І що саме вона творить власне життя - так, як їй цього хочеться. Це людина, яка бере відповідальність за власне життя: за те, що вона обирає, що робить, а що - ні. Людина, яка усвідомлює власні сильні сторони та приймає власні обмеження.  Людина, готова до роботи над собою заради більш якісного життя. Людина з дорослою позицією, яка не очікує, що хтось інший робитиме щось за неї: готова озвучувати й, за потреби, відстоювати власні цінності та докладати зусиль для досягнення власних цілей. Людина, яка приймає себе в усій своїй, як їй може здаватися, “недосконалості” (що насправді є лише певними індивідуальними особливостями) та приймає інаковість інших людей. Людина відкрита до нового та до розширення наявних “рамочок”.

 Цей фестиваль, перш за все, для тих, хто дійсно хоче чогось нового для себе: нових вражень, нового відпочинку, нових особистісних та професійних горизонтів, нових друзів, НОВОГО/НОВОЇ СЕБЕ! 

Альфа-фест – це «фестиваль майбутнього», який допоможе сформувати нове суспільство!

 

  facebook8                      ІНФОРМАЦІЙНА ЛІНІЯ                      vkontaktu6

 096-383-80-01