Menu

 tiket buy3logo

   

 

A+ A A-

Наші проекти

Зимовий Карпатський Альфа-фест

Фестиваль практичної психології та тренінгів «Альфа-Фест» - захід для всіх, хто цікавиться своїм «Я» і прагне особистісного зростання, фахівців, що працюють у сфері психологічного консультування, психотерапії, бізнес-, оргконсультування, тренерів особистісного зростання, бізнес-тренерів, НR-спеціалістів та всіх, хто хоче знайти однодумців, близьких за духом, світоглядом та просто цікавих людей.

А зимовий «Альфа-Фест» - це ще й найкращий зимовий відпочинок для всіх, хто прагне самовдосконалення!

View the embedded image gallery online at:
http://alfa-fest.com.ua/projects#sigProGalleria2b4bb87af8


Альфа-Майстерня

Фестиваль «Альфа-майстерня» - для тих людей, які прагнуть змін у своєму житті, хочуть вирішити якісь проблемні життєві ситуації, побачити невідомі досі способи вирішення своїх задач, налагодити стосунки з важливими для себе людьми, розкрити свої природні здібності, у тому числі мужність та жіночність, краще пізнати свої потреби та свої бажання, відкрити для себе нові горизонти й інтереси.
На цьому заході свої майстер-класи й напрацювання, авторські розробки представляють лише представники Альфа-команди.


Альфа-Містерія

Містерія про любов має як деякі спільні риси з уже відомим для багатьохфестивалем «Альфа-Фест», так носить і самобутні, неповторні, притаманні лише їй риси й особливості.
Центральним дійством є містерії – це спільні дійства, в які залучені всі учасники процесу і які сприяють вивільненню скутої в людині енергії та залученню додаткової енергії. Основні тематики Містерії – чоловіче й жіноче, спілкування, сексуальність, мужність та жіночність, творчість як вивільнення енергії, дитина (творіння:) як результат поєднання і творчості чоловіка і жінки, тілесність, вільний рух енергії, поєднання різних енергій.
Після містерії змінюється життя, світосприйняття... Відчуття неможливо уявити, це можна тільки спробувати!

View the embedded image gallery online at:
http://alfa-fest.com.ua/projects#sigProGalleria6798f0c5b1


Yota-fest

Найбільший фестиваль Йоги, Тантри та масажних технік у Східній Європі, куди запрошені кращі в своїх напрямках майстри. На фестивалі є можливість познайомитись з кращими тренерами духовних практик з різних країн, пізнати тонкощі та відмінності одразу декількох десятків духовних напрямків та знайти власний шлях розвитку, пізнати яскраві, глибокі переживання, зробити духовні відкриття, потоваришувати з однодумцями, дарувати та отримувати задоволення від  душевного та тілесного контакту та багато іншого.

View the embedded image gallery online at:
http://alfa-fest.com.ua/projects#sigProGalleriabce608723c

  facebook8                      ІНФОРМАЦІЙНА ЛІНІЯ                      vkontaktu6

 096-383-80-01