Menu

 tiket buy3logo

   

 

A+ A A-

Alfa-kids

фестиваль для дітей та батьків

Дитина - так багато всього у цьому слові! Якою вона(він) народиться, як буде рости і розвиватися, перші кроки, перші оцінки, скандали, стосунки, університет, робота та у них уже свої діти! Про те як на кожному етапі гармонійно розвивати та знаходити спільну мову з дітьми.
На Вас чекають майстер-класи від найкращих фахівців у сфері розвитку дітей. Запрошуємо всіх, хто планує стати батьками, або вже стали ними і хочуть дізнатися про планування вагітності, виховання та налагодження стосунків зі своїми дітьми та шляхи забезпечення їх щасливого дитинства та гармонійного розвитку.

ddd

 buval

kids06

для тих, хто планує стати батьками, але мають сумніви, проблеми та страхи. Тут Ви дізнаєтесь про ВСЕ, що важливо під час пологів, чому важливі партнерські пологи, як запобігти родових травм та дати можливість дитині з радістю побачити цей світ!

 pchel

Подробно Наталья покажет упражнения только для двух групп- 5-7 и 7-9. Ей будет в этом помогать ее маленькая ученица, Анастасия Кравченко, которая в свои 8 лет призер Чемпионата Мира, Кубков Европы и Украины по танцам.
Наталья затронет темы закаливания детей, такие актуальные зимой, и кратко расскажет о питании.

kids08

kids01

kids03

kids04

Діти завжди є чутливими та вразливими до переживань дорослих та інформації, яку вони отримують у школі, в дитячому садочку, чують на вулиці. У ситуаціях, коли дитина знаходиться один на один із потоком новин та чуток, часто їй залишається тільки домислювати та дофантазовувати. У таких ситуаціях вона часто відчуває реальну загрозу своєму життю, тому виникає потреба надавати інформацію відповідно до її віку та потреби: через гру, складання розповіді, казки, малювання. Ви зможете навчитися цьому на майстер-класі.

 kids05

Протягом заняття батьки разом з малечею зможуть відстежити, що між ними відбувається і як це можна застосовувати у реальному житті.

kids07

Роксолана Левицька - бізнес-тренер та освітній консультант в «RокsolanaLevitskayaGroup». Керівник проекту "Ресурсний Центр Дистанційного Навчання", автор проекту "ICTD (International Center for Talent Development) кар’єрні табори для молоді, олімпіади он-лайн. Громадський діяч (ГО "Всеукраїнська Асоціація e-Learning", член Громадської Ради МОН, член Громадської Рада Мінсоцполітиці, член робочої групи по законопроекту «дистанційні та сімейні форми навчання», член правління "Тьюторська Асоціація України" та БФ «Омріяна Країна»; Розробник курсу підвищення кваліфікації “Маркетинг навчальних закладів ” у НМК “ІПО” НТУУ “КПІ”.

  *ПРОГРАМА "Альфа-фест. Революція свідомості" Тільки найкорисніші та найцікавіші теми - для ВАС!


 

Хочеш? ПРИЄДНУЙСЯ!  tiket buy3


Майстри

  facebook8                      ІНФОРМАЦІЙНА ЛІНІЯ                      vkontaktu6

 096-383-80-01