Menu

 tiket buy3logo

   

 

A+ A A-

Alfa-woman

Це фестиваль для жінок та про жінок.
Яка вона - сучасна жінка: сексуальна, чуттєва, пристасна, гармонійна, вона знає чого вона хоче від життя, тут вона мама, кохана, бізнес-леді, або ще вчиться цього всього -вона прекрасна!

Бути Жінкою - це мистецтво, це стан душі, це політ творчості та фантазії кожної жінки, політ Вашої душі. Ми підібрали найкращу програму жінок, щоб розслабитися, приділити увагу власному тілу, подбати про власну красу, знайти натхнення, розібратися з психологом у ситуаціях, які давно хвилюють, розвинути власну жіночність, впевненість та сексуальність. 

woman03

 

woman04

woman15

 

woman06


woman02

 Все про те, як не розгубити та примножити свою жіночність та сексуальність у світі реалізації, як залишатися слабкою Жінкою у особистій сфері, розширюючи можливості самореалізації та самовираження, досягаючи своїх цілей у Великому Світі. Ми поговоримо про практики, які дозволяються Жінці бути бути поруч з сильним Чоловіком. 

woman11

woman10

Кологривова Емма - психолог, сертифікований гештальт-терапевт (МГІ), супервізор, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології НАУ.
Гавриленко Ярослава - психолог, сертифікований гештальт-терапевт (МГІ), кандидат психологічних наук. 

woman07

woman13

woman05

Анна Корбан - Сертифицированный инструктор по имбилдингу (Система Вагитон), профессиональная танцовщица, преподаватель танца живота, латиноамериканских танцев, strip-dance. Участница и победитель международных фестивалей и конкурсов Украина-Европа по бальным и восточным танцам (ORIENTAL WORLD CUP), участница телепроекта «Украина має таланти», телепередач канала СТБ «Давай поговорим про секс» . Автор методики "Имбилдинг-bellydance".
Елена Мельник - Сертифицированный инструктор Международной Федерации Имбилдинга, ведущая обучающих мастер-классов: "Секреты великих любовниц", "Тайский массаж стоп", "Искусство орально-мануальных ласк", "Гимнастика для лица Young Face".

woman09

woman14

*ПРОГРАМА "Альфа-фест. Революція свідомості" Тільки найкорисніші та найцікавіші теми - для ВАС!

Хочеш? ПРИЄДНУЙСЯ!  tiket buy3


 

 

 


  facebook8                      ІНФОРМАЦІЙНА ЛІНІЯ                      vkontaktu6

 096-383-80-01